Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zawieszki do WC Kolorado

( ilość produktów: 27 )

Zawieszki do WC Kolorado to szeroka gama produktów, które pomogą zadbać o czystość Twojej toalety. W skład oferty wchodzą wysokiej jakości produkty Kolorado, polskiej marki, która w 2009 roku otrzymała Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku, co jest najlepszym gwarantem skuteczności.

Dostępną od 2015 roku nowością na rynku są zawieszki toaletowe z serii Kolorado Roll' Aroma, które charakteryzują się designerskim kształtem koszyczka oraz trójfazowym wkładem, który zapewnia nie tylko gruntowne czyszczenie muszli przy każdym spłukaniu, ale także niezwykle przyjemny zapach. Dzięki silnemu działaniu środka czyszczącego wnętrze toalety jest chronione przed pojawieniem się kamienia, natomiast olejki eteryczne zawarte we wkładzie będą roztaczać przyjemną woń nawet przez cztery tygodnie. Zawieszki Roll' Aroma dostępne są w sześciu kompozycjach zapachowych, natomiast ich uniwersalny zaczep sprawia, iż będą one pasować do większości montowanych w Polsce muszli.

Kolejną godną polecenia linią w ofercie Kolorado jest Hyper Clean — seria nowoczesnych kostek toaletowych, zawierających sprawdzoną i niezwykle skuteczną substancję czyszczącą, zapewniającą muszli czystość oraz połysk. Specjalnie zaprojektowany koszyczek zapewnia doskonałą cyrkulację wody wokół kostki oraz równomierne rozprowadzenie środka myjącego. Kolejnym atutem serii Hyper Clean są cztery efektywne kompozycje zapachowe, takie jak Blackberry Shake – soczysta jeżyna. Podobnie jak w przypadku innych produktów Kolorado, także koszyczki serii Hyper Clean są wyposażone w uniwersalny i ergonomiczny zaczep.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na produkty przyjazne środowisku w ofercie Kolorado pojawiły się biodegradowalne kostki z serii Green Line. Dzięki koszyczkom wykonanym z tworzywa pochodzącego w całości z recyklingu, brakiem fosforanów oraz znaczącemu ograniczeniu składu alergenów zawieszki te łączą skuteczność z delikatnością oraz łagodnym zapachem kwiatów lub kompozycji ziołowych.

Pomimo klasycznego kształtu koszyczka seria Oxy Aroma stanowi niezwykle skuteczny produkt, który przy każdym spłukaniu zadba o czystość muszli. Specjalistyczne składniki czyszczące w połączeniu z cząsteczkami aktywnego tlenu oraz trójfazowym działaniem kostki zapewnią trwającą do czterech tygodni ochronę przed nieczystościami i kamieniem.

Produkty marki Kolorado obejmują także klasyczne kostki toaletowe, dostępne w zróżnicowanej gamie zapachowej oraz możliwość dokupienia jednofazowych wkładów, które pasować będą do większości dostępnych na rynku koszyczków.

Liczba sztuk w zestawie
Przeznaczenie
Zapach
Postać
Opakowanie produktu
Marka
Kraj pochodzenia
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 67 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-01-28
Jest O key !!
2022-12-27
Super ❤️
pixel